طراحی ، تامین و اجرای سیستم های روشنایی

پروژه های نورپردازی نورا لایتینگ

طراحی نورپردازی و لایتینگ حرفه ای کاملا تخصصی است که جهت انجام پروژه های مربوط به آن باید در حرفه ی مهندسی برق ، مهندسی معماری و … تخصص کافی داشته باشید. پروژه‌های نورپردازی بزرگ را به هیچ وجه نمیتوان به صورت انفرادی انجام داد بلکه نیازمند گروهی متخصص و با تجربه‌ی کافی است. کارفرمایان و مشتریان نورا لایتینگ اغلب مهندسین معمار ، مهندسین مشاور و ... بوده که اهمیت مهندسی نورپردازی و طراحی نور در پروژه‌ها را به خوبی درک می کنند و مشاوره‌ی نورپردازی را برای پیشبرد پروژه های خود بسیار مثمر ثمر می دانند. 

نورا در 10 سال گذشته همواره در مهمترین بازارهای روشنایی و انرژی فعالیت داشته است. مهندسی روشنایی نورا با توجه به تجارب خود در زمینه تامین و تولید محصولات سفارشی در پروژه های نورپردازی بزرگ و با بهره گیری از نظرات مهندسین معمار و با استفاده از بروزترین فناوری های روز دنیا تلفیق ویژه ای را مابین نورپردازان و معماران بوجود آورده است.

طراحی ، تامین و اجرای سیستم های روشنایی

چراغ های استفاده شده در پروژه های نورپردازی نورا لایتینگ

 در ادامه پروژه های نورپردازی که نورا لایتینگ در آن ها وظیفه تامین ، اجرا یا طراحی را به عهده داشته است معرفی شده است. این پروژه ها تنها بخشی از پروژه های انجام شده توسط نورا لایتینگ می باشد. با کلیک روی هر پروژه به صفحه ی مربوط به آن هدایت می شوید ؛ در هر پروژه سعی شده تا محصولات روشنایی و نورپردازی استفاده شده در پروژه را در انتها معرفی کنیم. امیدواریم این مطلب بتواند راهنمای مناسبی برای معماران و کارفرمایان عزیز باشد تا بتوانیم همکاری خوبی با یکدیگر داشته باشیم

جهت آشنایی بیشتر با نورا لایتینگ به اینستاگرام نورا سر بزنید