طراحی ، تامین و اجرای سیستم های روشنایی

پروژه های نورپردازی مهندسی روشنایی نورا

طراحی نورپردازی و لایتینگ ؛ حرفه ای کاملا تخصصی است که جهت انجام پروژه های مربوط به آن باید در حرفه ی مهندسی برق ، مهندسی معماری و … تخصص کافی داشته باشید. پروژه‌های نورپردازی بزرگ را به هیچ وجه نمیتوان به صورت انفرادی انجام داد بلکه نیازمند گروهی متخصص و با تجربه‌ی کافی است. کارفرمایان و مشتریان نورا لایتینگ اغلب مهندسین معمار ، مهندسین مشاور و ... بوده که اهمیت مهندسی نورپردازی و طراحی نور در پروژه‌ها را به خوبی درک می کنند و مشاوره‌ی نورپردازی را برای پیشبرد پروژه های خود بسیار مثمر ثمر می دانند. 

نورا در 10 سال گذشته همواره در مهمترین بازارهای روشنایی و انرژی فعالیت داشته است. مهندسی روشنایی نورا با توجه به تجارب خود در زمینه تامین و تولید محصولات سفارشی در پروژه های نورپردازی بزرگ و با بهره گیری از نظرات مهندسین معمار و با استفاده از بروزترین فناوری های روز دنیا تلفیق ویژه ای را مابین نورپردازان و معماران بوجود آورده است.

طراحی ، تامین و اجرای سیستم های روشنایی

چراغ های استفاده شده در پروژه های نورپردازی نورا

 در ادامه پروژه های نورپردازی که نورا لایتینگ در آن ها وظیفه تامین ، اجرا یا طراحی را به عهده داشته است معرفی شده است. این پروژه ها تنها بخشی از پروژه های انجام شده توسط نورا لایتینگ می باشد. با کلیک روی هر پروژه به صفحه ی مربوط به آن هدایت می شوید ؛ در هر پروژه سعی شده تا محصولات روشنایی و نورپردازی استفاده شده در پروژه را در انتها معرفی کنیم. امیدواریم این مطلب بتواند راهنمای مناسبی برای معماران و کارفرمایان عزیز باشد تا بتوانیم همکاری خوبی با یکدیگر داشته باشیم

جهت آشنایی بیشتر با نورا لایتینگ به اینستاگرام نورا سر بزنید

دریافت کاتالوگ
و
مشاوره نورپردازی رایگان

طراحی ، تامین و اجرای سیستم های روشنایی

وجه تمایز پروژه های نورپردازی نورا

اولین سوالی که ممکن است برایتان پیش بیاید این است که به چه دلیل باید هزینه ای را بابت مشاوره و طراحی نورپردازی پرداخت نمایید؟ پاسخ به همین سوال ساده وجه تمایز مهندسی روشنایی نورا را برایتان آشکار می کند. مهم ترین دلیل این است که ما خود را به محصولاتی که به صورت عمومی در بازار پخش شده ؛ محدود نکرده و اصولا با توجه به پلان ، نظرات و ایده های معمار و تجارب خود بهترین راه حل را برای پروژه شما ارائه داده و چراغ سفارشی متناسب با شرایط پروژه تولید می کنیم و اگر می خواهید بهترین نتیجه را در نورپردازی بگیرید بنابراین بهتر است قبل از اجرای نورپردازی با متخصصان ما در مهندسی روشنایی نورا مشورت کنید. 

ما به عنوان طراح نور بر اساس معماری فضا و فکر طراح داخلی و با سال ها تجربه و پروژه هایی که در انواع فضاها اجرا کرده ایم از جمله : فضاهای مسکونی و اداری ، محیط های صنعتی و تجاری ، بیمارستان ها و موزه ها ، اماکن ورزشی و مذهبی و حتی محیط های تفریحی و پارک ها ؛ ، ایده ی روشنایی می دهیم.

طراحی ، تامین و اجرای سیستم های روشنایی

فرآیند اجرای پروژه های نورپردازی نورا

این یک هنر است که  بتوان ایده ها و نیازهای کارفرما را تبدیل به یک طرح عملیاتی ساخت. اولین قدم ساخت یک پلان است که در آن به صورت شماتیک مشخص می کنیم در کجا می خواهیم منبع نوری داشته باشیم. ؛ ما با گوش دادن به نیازها و ایده های شما شروع کرده و احتمالات و موانع را تجزیه و تحلیل می کنیم و در یک پروپوزال که قبل از شروع طرح مفهومی به شما ابلاغ می شود
به صورت کلی روند اجرای پروژه ی نورپردازی در شش مرحله انجام می گیرد : 
1- بررسی پلان معماری و مشاوره نورپردازی
2- طراحی روشنایی و جانمایی تجهیزات نورپردازی
3- محاسبات روشنایی و نورپردازی
4- آماده سازی و ارائه نقشه های اجرایی
5- تولید چراغ سفارشی
6- اجرای نور و روشنایی

جهت آشنایی بیشتر با نورا لایتینگ به اینستاگرام نورا سر بزنید