خرید چراغ مگنت ، مشخصات فنی و لیست قیمت 1401

چراغ مگنت چیست؟

چراغ های مگنت یا مغناطیسی این روزها بسیار پرطرفدار شده اند و در بازار از محبوبیت خاصی برخوردارند. این تکنولوژی جدید اغلب در دیزاین ها و فضاهای داخلی ساختمان به کار می روند. اما به نظر شما دلیل محبوب شدن چراغ های مگنت چیست؟

ابتدا بهتر است ببینیم چراغ های مگنت چگونه کار می کنند؟ چراغ مگنت ؛ سیستم روشنایی جدیدی از چراغ های ال ای دی است که با تکنولوژی مگنت (مغناطیسی) به شکل های توکار و روکار تولید و طراحی می شوند و علاوه بر روشنایی بسیار به زیباتر شدن فضا کمک می کنند. در این روش ؛ اتصال چراغ ها بدون سیم کشی و به کمک ریل های مغناطیسی(مگنتی) انجام می شود. در واقع مسیر این ریل دارای هادی های الکتریکی است که به کمک آن؛ چراغ های نصب شده داخل ریل روشن می شوند.

در ظاهر این چراغ ها فرقی با حالت بدون مغناطیس آن ندارند و هر چهار نوع آن به وسیله نیروی مغناطیسی درون ریل قرار گرفته و روشن می شوند.

چراغ های مگنت در انواع متفاوتی قابل ارائه می باشند : چراغ مگنت خطی ، چراغ مگنت ریلی ، چراغ مگنت لیزر بلید ، چراغ مگنت آویز

البته محدودیتی در انتخاب چراغ ها وجود ندارد، چرا که با استفاده از ریل های مغناطیسی می توانید به راحتی چراغ های بیشتری را به سیستم روشنایی اضافه کرده و نورپردازی بهتری داشته باشید. 

انواع چراغ مگنت

چراغ-مگسنس
مگسنس
Magsmart
مگسمارت

پروژه های چراغ مگنت نورا

عکس های زیر دو نمونه از پروژه های نورا می باشد که در آن به زیبایی از چراغ مگنت استفاده شده است.

چراغ مگسنس

پروژه چراغ مگنت کاشی تبریز

چراغ های استفاده شده در پروژه : چراغ مگسنس

چراغ مگسنس

پروژه چراغ مگنت برج ساحلی پیام 

چراغ های استفاده شده در پروژه : چراغ مگسنس

برای دریافت مشاوره و ارسال کاتالوگ

فرم را تکمیل نمائید

مقالات چراغ مگنت

جهت دریافت اطلاعات بیشتر و آشنایی با نور خطی به اینستاگرام نورا سر بزنید