خرید چراغ ریلی ، مشخصات فنی و لیست قیمت 1402

چراغ ریلی چیست؟

چراغ‌ ریلی جزو پرکاربردترین و محبوب ترین چراغ ها و یکی از ابزارهای نورپردازی مدرن در روشنایی فضای داخلی به شمار می رود. این چراغ ها انعطاف پذیری زیادی دارند مثلا با تغییر زاویه تابش نور می توانید به راحتی چراغ را یا با حرکت دادن این چراغ ها درون ریل ؛ به راحتی روی نقطه ی دلخواه خود متمرکزشان کنید.

ویژگی دیگری چراغ ریلی که باعث شده محبوبیت بیشتری کسب کند استفاده از دیمر است . با کم یا زیاد کردن دیمر می توانید شدت نور را بسته به شرایط افزایش یا کاهش دهید که مسلما این ویژگی در مصرف برق تاثیرگذار بوده و باعث مصرف بهینه فضای شما خواهد بود.

 استفاده از سیستم چراغ ریلی در شرایطی که نیاز به تابش نور به صورت موضعی باشد بسیار توصیه می شود. توجه کنید که می‌توان چراغ‌های ریلی را در این سیستم در جهات مختلفی چرخاند.

مراکز تجاری ، کافه‌ها ، گالری‌ها ، فروشگاه ها اغلب فضاهایی هستند که استفاده از چراغ ریلی در آنها بسیار رایج است البته به آن معنا نیست که از این چراغ ها نمیتوان در دکوراسیون داخلی خانه استفاده کرد.  با نگاهی به پروژه های نورپردازی نورا لایتینگ میبینیم که با چه خلاقیتی از چراغ های ریلی در فضاهای مختلف استفاده شده است

مدل های مختلفی از چراغ ریلی در بازار ایران وجود دارد که شرکت نورا لایتینگ با افتخار با کیفیت ترین آن ها را تولید و وارد می کند. شما می توانید این محصولات را با قیمتی بسیار مناسب خریداری کرده و مورد استفاده قرار دهید.

پروژه های چراغ ریلی نورا

مهندسی روشنایی نورا با سال ها تجربه در زمینه مشاوره نورپردازی و طراحی نور و همچنین تولید و اجرای با کیفیت بهترین پروژه های نورپردازی را انجام داده است. تیم نورا در بسیاری از پروژه های اداری ، تجاری ، مسکونی و... افتخار همکاری داشته است  و تصاویر زیر دو نمونه از پروژه های نورپردازی نورا لایتینگ می باشد که در آن به زیبایی از چراغ ریلی استفاده شده است.

چراغ ریلی پورتو

پروژه چراغ ریلی  سالن زیبایی هستی   

  چراغ های استفاده شده در پروژه : چراغ ریلی ، چراغ سقفی روکار آسترو

چراغ ریلی سیارا

پروژه چراغ ریلی چکاد 

  چراغ های استفاده شده در پروژه : چراغ ریلی سیارا ، چراغ سقفی روکار آسترو ، چراغ خطی توکار ، پنل سقفی

دریافت مشاوره ، اطلاعات فنی
و لیست قیمت چراغ ریلی

مقالات چراغ ریلی