درباره نورا

زندگی بسیار زیباتر از آن است که بتوانیم از جلوه های چشم نواز و احساسات دلپذیر چشم پوشی کنیم. برای آنکه ناظر این زیباییها باشیم و فضایی پرانرژی، زیبا و کارآمد با حال وهوایی دل انگیز داشته باشیم، به نور نیازمندیم. یکی از مهمترین انتخابهای ما در مسیر دیدن جهان پیرامون، نورپردازی و روشنایی فضاهاییست که قرار است در طول زندگی از آنها لذت ببریم و گذر زمان را در آنها به زیبایی سپری کنیم.

رویکرد ما در شرکت مهندسی روشنایی نورا، یافتن راه حل های نوین و متفاوتی در عرصه ی نورپردازی تخصصیست. در همین راستا، طراحان خود را با بهترین ابزارها و رویکردهای نورپردازی، توانمندتر میسازیم. این روش بانی خلق فضاهای گوناگونی میشود که با روشنایی های خاص، منحصر به فرد جلوه میکنند.

ما با بهره بردن از دانش و شناخت نور و استفاده از طیف های گسترده و شدت تابش مختلف همچنین اثربخشی نور در فضاهای متفاوت، می توانیم حالتهای مختلفی از آرامش، هیجان، تمرکز و انرژی را فراهم کنیم.

 محصولاتی که ما طراحی میکنیم به جنبه های روحی، بصری و شناختی انسان نگاه ویژه ای دارد. تولید محصولات با کیفیت نورا که دارای استانداردهای جهانی هستند، با نظارت بسیار دقیق کارشناسان فنی و کنترل کیفی در فرآیند تولید محصولات و توجه به جزییات، همراه است.

چرا نورا فناوری های نوین روشنایی را توصیه می کند؟

محصولات روشنایی نورا NOORA با بهره گیری از بهترین چیپست ، درایور ، هیت سینک و قطعات دیگر و همچنین تاکید بر توانمندی های مبتنی بر تجربیات ارزشمند خود ، ضامن ایجاد حفظ و افزایش مستمر سطح رضایتمندی کیفی مشتریان خود می باشد .

نورا با پیش بینی فراگیری ۹۰ درصدی استفاده از انرژی های پاک تا سال ۲۰۲۰ در دنیا، تمامی محصولات خود را با تاییدیه های CE و ROHS عرضه کرده و با ثبت این برند در کشور کانادا تمامی مجوزها و تاییدیه های فنی لازم جهت صدور محصولات باکیفیت خود به بازار اتحادیه اروپا را دارا می باشد.

حرفه ی ما توانسته راه حل های نورپردازی خلاق، جذاب و جسورانهای را در انواع فضا با کاراییهای متفاوت ایجاد کند. و در نهایت همهی اینها دلایلی هستند که به واسطهی آنها، هر روز خانوادهی درخشان نورا گسترده تر از پیش میشود.
با نورا، ایده های خود را قابل مشاهده کنید.

چرا نورا لایتینگ؟

مشاوره نورپردازی

مشاوره و پیشنهادهای کاربردی جهت بهینه سازی نورپردازی در فضاهای گوناگون

طراحی و نظارت

طراحی و محاسبات روشنایی و نورپردازی و نیز تطابق آن با طراحی های گروه معماری

تولید و تأمین

تولید و تامین چراغ های طراحی شده مطابق با خواسته و نیاز مشتری

اجرا و پشتیبانی

کارشناس نورالایتینگ از ابتدا تا انتهای مسیر نورپردازی همواره کنارتان خواهند بود

مشاوره نورپردازی و روشنایی

برای مشاوره نورپردازی و روشنایی می توانید با شماره تماس 021-2259912-14 تماس بگیرید. همچنین در صورت تمایل به تماس از سوی شرکت مهندسی روشنایی نورا با شما، لطفا فرم رو به رو را تکمیل نمایید تا در اولین فرصت جهت مشاوره با شما عزیزان تماس گرفته شود

Noora-canada-Certificate

تیم نورا

مهندسی روشنایی نورا، متشکل از تیمی خلاق، مجرب و مسئولیت پذیر است تا بهترین تجربه خرید و خدمات مهندسی را به مشتریان عزیز ارائه نماید.

اسحاق-زند-رئیس-هیئت-مدیره

اسحاق زند

رئیس هیئت مدیره

نیما-ناصر-مشاور-فنی

نیما ناصر

مشاور فنی

علی دادگر

علی دادگر

مشاور دیجیتال مارکتینگ

جواد-نوروی

جواد نوروزی

مدیر فنی و تولید

مدیر عامل: یوسف زند

یوسف زند

مدیرعامل

آقای-آزاد

علی آزاد

واحد مالی و اداری

Yasaman Gholami- Nooralighting

یاسمن حاجی غلامی

واحد فروش

فاضل-امیری-واحد-طراحی

فاضل امیری

واحد طراحی

Fahimeh Forouhar

فهیمه فروهر

واحد حسابداری

hamid-langari

حمید لنگری زاده

واحد بازرگانی خارجی

ارسلان-منصوری

ارسلان منصوری

طراحی نورپردازی

Untitled-1

مهرگان علائی

واحد دیجیتال مارکتینگ

hamid-amiri

حمید امیری

واحد طراحی

IMG-20231014-WA0000

رضا عقیلی

مسئول آی تی

بیشترین تنوع از محصولات روشنایی داخلی و خارجی

اعتماد برندها به نورا